Kartony klapowe

Kartony klapowe od Kraften.pl, jako wiodącego producenta opakowań kartonowych, stanowią niezastąpione rozwiązanie w szerokim zakresie zastosowań - od sklepów internetowych po logistykę. Nasze pudełka klapowe, dostępne także jako tanie kartony klapowe w sklepie, łączą wytrzymałość z ekonomicznością. Oferujemy różnorodne opakowania klapowe, w tym białe kartony i opakowania z okienkiem producenta, idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Nasze pudła klapowe, wytwarzane z dbałością o każdy szczegół, zapewniają bezpieczeństwo zawartości dzięki solidnej konstrukcji. Jako producenci opakowań kartonowych, kładziemy nacisk na zrównoważone i ekologiczne podejście, dostarczając kartony papierowe i opakowania kartonowe klapowe, które sprostają różnorodnym wymaganiom pakowania. W naszej ofercie znajdziesz zarówno standardowe pudełka producenta, jak i możliwość realizacji indywidualnych zamówień, aby idealnie dopasować kartony do pakowania do Twoich unikalnych potrzeb.

Kartony klapowe i ich zastosowanie

Ze względu na prostą i bezproblemową konstrukcję, szybkie składanie, a także dostępne duże rozmiary, kartony klapowe często wykorzystywane są jako opakowanie zbiorcze do mniejszych paczek, chroniąc je w ten sposób przed zniszczeniem i zgnieceniem. Ponadto, w kartonie klapowym możemy z powodzeniem przesyłać lub przewozić rzeczy luzem, odpowiednio zabezpieczone innymi materiałami ochronnymi (np. folią bąbelkową, tekturową wyściółką czy wypełniaczami styropianowymi). Ostatni krok to zabezpieczenie pudełka folią klejącą, na której można wykonać nadruk reklamowy - pełni wtedy nie tylko funkcję ochronną, ale również estetyczną i marketingową. Jeszcze lepszą ochronę uzyskamy wykorzystując folię stretch, która pełni barierę przed wilgocią i zabrudzeniami, ale również niechcianym otwarciem. Dzięki dostosowaniu opakowań do wielkości palet 1200/800 oraz przesyłek paczkomatowych, można z powodzeniem zastosować je w różnorodnej działalności e-commerce. Jednocześnie - stanowią one jedną z podstawowych form przechowywania w magazynach logistycznych, sklepach, zakładach produkcyjnych, a także w naszych domach.

Zalety kartonów klapowych

Wśród najistotniejszych zalet pudełek klapowych warto wymienić ich ekonomiczność. W porównaniu do innych form opakowań - te wydają się być najlepszym rozwiązaniem, łączącym w sobie niską cenę, a jednocześnie odpowiednie zabezpieczenie zawartości. Opakowanie klapowe cechuje niska waga, istotna przy kosztach przesyłki czy transportu. Kartony sprzedawane są na płasko, dzięki czemu ich przechowywanie pozwala zaoszczędzić cenne miejsce. Duża przestrzeń w środku pozwala na zastosowanie dodatkowych przegródek oraz wypełniaczy - w zależności od ilości i rodzaju towarów. Nie kwestionowaną zaletą kartonów klapowych jest także aspekt ekologiczny - są przyjazne dla środowiska i można je wielokrotnie wykorzystywać.

Specyfikacja kartonów

Opakowania klapowe w ofercie Kraften dostępne są w następujących opcjach:

  • grubość tektury - 3-warstwowa, 3-warstwowa wzmacniania oraz 5-warstwowa;
  • wielkość i gabaryty - zróżnicowane rozmiary, dopasowane do 3 gabarytów (A, B, C) oraz do wielkości palety 1200/800 i Paczkomatów;
  • dodatkowe funkcje m. in. uchwyty do przenoszenia, idealne przy przeprowadzkach.

Grubość tektury powinniśmy dopasować do zawartości pudełka. Im grubsza, tym bardziej odporna na wilgoć, wstrząsy i odkształcenia. Jeśli wysyłamy szkło, porcelanę czy elementy narażone na zniszczenie - warto wybrać najgrubszą z opcji. W przypadku odzieży, elementów miękkich lub elastycznych - wystarczy tektura 3-warstwowa. Szeroka gama rozmiarów pozwala dopasować pudełko do zawartości - są zarówno bardziej płaskie, jak i podłużne modele. Wśród nich znajdziemy też kartony z wygodnymi uchwytami - do przeprowadzek lub przenoszenia elementów.

W Kraften.pl można znaleźć kartony klapowe w różnych wymiarach. Poniżej przedstawiamy podstawowe wielkości, ale wykonujemy również indywidualne zamówienia. Nasze pudełka klapowe są bardzo wytrzymałe, dzięki dobrej jakości tekturze. Sprzedawane są na płasko i wymagają użycia taśmy pakowej.

Kartony klapowe mają zastosowanie w sklepach internetowych (jako tanie opakowania wysyłkowe), podczas przeprowadzek oraz w firmach do przechowywania.
Oferujemy kartony 3-warstwowe, 3-warstwowe wzmacniane oraz 5-warstwowe, dopasowane do palety 1200/800, jak i dopasowane do Paczkomatów.
Wiele z naszych kartonów klapowych przechowujemy w magazynach i jesteśmy w stanie wysłać je w ekspresowym tempie.

PUDEŁKA (KARTONY) KLAPOWE 

(80 produktów w kategorii)
na stronę
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.