Kartony na zamówienie

Kraften.pl to firma zajmująca się produkcją opakowań z tektury falistej. Produkowane przez nas pudełka na zamówienie są dostępne w dowolnie wybranym fasonie i rozmiarze. Zamówienia realizujemy bardzo szybko i jednocześnie zapewniamy najwyższą jakość oraz niskie ceny. Nasza firma posiada wdrożony system jakości. Dysponujemy też własnym działem projektowym i laboratorium. Na rynku produkcji kartonów na zamówienie działamy od kilkudziesięciu lat i można nam zaufać.

Kartony na wymiar

Naszym klientom oferujemy kartony na wymiar wykonane z tektury falistej 3-warstwowej (z fali E, B, C) i 5-warstwowej (z fali BC, BE) oraz opakowania kaszerowane z nadrukiem offsetowym. Zajmujemy się również wykonywaniem wysokiej jakości 4-kolorowych nadruków flexograficznych.
Jako doświadczony producent opakowań kartonowych w Warszawie, Kraften.pl specjalizuje się w dostarczaniu kartonów na wymiar oraz pudełek kartonowych na zamówienie. Nasza oferta to nie tylko standardowe kartony do wysyłki, ale również pudełka ozdobne, kartony fasonowe oraz opakowania z okienkiem. Poszukując producenta pudełek z nadrukiem lub kartonów wysyłkowych z nadrukiem, możesz liczyć na nasze wieloletnie doświadczenie. Oferujemy zarówno małe pudełka kartonowe, jak i większe opakowania tekturowe na wymiar. Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości, co potwierdza nasza renoma jako czołowy producent opakowań kartonowych. Każde pudełko na zamówienie z naszej fabryki pudełek jest wykonane z dbałością o szczegóły, zapewniając satysfakcję dla każdego klienta.

Złóż zamówienie indywidualne:

Oferta kartonów na wymiar i materiałów pakowych

kartony klapowe na zamówienie

kartony fasonowe na zamówienie

kartony wysyłkowe na zamówienie

KARTONY KLAPOWE

KARTONY FASONOWE

KARTONY WYSYŁKOWE

E-CO BOX

kartony kaszerowane na zamówienie

materiały pakowe

koperty kartonowe na zamówienie

KARTONY KASZEROWANE

MATERIAŁY PAKOWE

KOPERTY KARTONOWE

kartony archiwizacyjne na zamówienie

kartonowe przekładki, kratki i wypełniacze na zamówienie

kartony z nadrukiem

KARTONY ARCHIWIZACYJNE

KRATKI, PRZEKŁADKI

I WYPEŁNIACZE

KARTONY Z NADRUKIEM

FLEKSOGRAFICZNYM


Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.