Kraften.pl to polski producent opakowań kartonowych z ponad 20-letni doświadczeniem w produkcji. Oferuje wysokiej jakości pudełka kartonowe w atrakcyjnych cenach. Posiada wiele gotowych produktów w magazynie oraz proponuje swoim klientom indywidualne zamówienie na kartony na wymiar. Oferuje optymalne rozwiązania w doborze materiałów kartonowych.

W sklepie internetowym Kraften.pl proponuje również różnego rodzaju akcesoria do pakowania i wysyłki, a także przechowywania, które przyspieszą pracę i zabezpieczą towar lub dokumenty.

Opakowania kartonowe

Kraften.pl na stałe w swojej ofercie w sklepie internetowym posiada różnego rodzaju opakowania kartonowe, takie jak:

  • Kartony klapowe - najtańsze i najczęściej kupowane pudełka z tektury 3-warstwowej, 3-warstwowej mocnej oraz 5-warstwowej. Można zamówić je w różnych formatach, m.in. dopasowane do palety euro, dopasowane do Paczkomatów (gabaryt A, B i C), dopasowane do wymiarów wymaganych przez Pocztę Polską i wiele innych. Są dostępne w standardowym kolorze szarym oraz w kolorze białym.
  • Kartony fasonowe - opakowania z własnym zamknięciem z tektury 3-wartswowej i 5-warstwowej w kolorze szarym i białym. Dostepne również w wersji dedykowanej dla e-commerce z paskiem klejowym, który przyspiesza pakowanie oraz taśmą zrywającą, która ułatwia rozpakowanie, co jest bardzo dobrze odbierane przez klientów.
  • Kartony archiwizacyjne - dopasowane do standardowych segregatorów, słuzące do przechowywania dokumentów.
  • Owijki na książki - idealne do wysyłki książek, czasopism, albumów itp.
  • Tace tekturowe - wykonane z tektury 3-warstwowej, najczęściej wykorzystywane do pakowania szklanek czy zniczy.

Pozostałe materiały pakowe

Kraften.pl w swojej stałej ofercie posiada inne materiały pakowe, takie jak: koperty (kartonowe, foliowe, kurierskie, standardowe oraz bąbelkowe), tasmy pakowe, folie pakowe (polietylenowe, bąbelkowe oraz stretch), torby papierowe (białe, szare oraz kolorowe), przekładki i narozniki na palety, torebki foliowe, etykiety samoprzylepne na przesyłki (np. Uwaga szkło!), kaptury na palety, nożyki introligatorskie, wąsy archiwizacyjne oraz zaklejarki do kartonów, przyspieszające pracę.Pudełka na wymiar od polskiego producenta opakowań kartonowych

Pudełka na wymiar od polskiego producenta kartonów

Kraften.pl wykona pudełka kartonowe na zamówienie w różnych rozmiarach i fasonach. Pomoże również w doborze odpowiednich rozwiązań i dobierze grubość tektury do pakowanego towaru. Opakowania kartonowe na zamówienie to m.in. kartony klapowe, fasonowe, wysyłkowe, archiwizacyjne, a także kartony kaszerowane, kartony z okienkiem, koperty kartonowe oraz różnego rodzaju przekładki tekturowe na wymiar, dostosowane do konkretnych produktów.


Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.