Torby papierowe

W dobie zanieczyszczonego świata coraz więcej osób świadomie wybiera rozwiązania mniej szkodliwe dla naszego środowiska. Przedsiębiorcy, prowadzący sklepy również powinni zwrócić uwagę na rzeczy, które dla naszej planety są szkodliwe. Jak wiadomo, w każdym sklepie lub dyskoncie używa się różnego rodzaju toreb i reklamówek. Już prawie wszyscy zdają sobie sprawę jak szkodliwe są plastikowe torby oferowane do transportowania zakupów. Plastikowa reklamówka rozkłada się między 100 a 400 lat! Może warto więc zastanowić się nad alternatywą dla tego rozwiązania? Świetnym sposobem na to są ekologiczne torby papierowe.

Torby papierowe - same zalety i korzyści

Przedsiębiorcy, prowadzący działalność związaną ze sprzedażą stacjonarną powinni zastanowić się nad wyposażeniem swoich punktów w bardziej ekologiczne papierowe torebki. Jest to rozwiązanie niewiele droższe od standardowych reklamówek, lecz niosące za sobą mnóstwo korzyści. Torby papierowe są przyjazne dla środowiska, ponieważ papier, z którego są wykonane rozkłada się zdecydowanie szybciej niż plastik, używany do produkowania zwyczajnych reklamówek.

Oferując w naszym sklepie torby papierowe możemy powiedzieć, że tym sposobem przyczyniamy się do dobroczynnej działalności dla naszej planety - ekologiczność to najważniejsza, ale nie jedyna zaleta papierowych opakowań. Papierowe opakowania są również praktyczne i pojemne. W dodatku jako właściciele firmy możemy zamówić torby z różnym nadrukiem, a dzięki ich prostej formie świetnie prezentuje się na nich nadrukowane logo sklepu lub hasło reklamowe.

Przy zamawianiu reklamówek do swoich sklepów polecamy zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego. W tej kategorii znajdą Państwo różnego rodzaju papierowe torby o różnych fakturach, wielkościach i kształtach. Posiadamy w sprzedaży szare egzemplarze dla lubiących prostotę, ale również dostępne są produkty w różnych kolorach, o wymyślnych fakturach i w różnych wymiarach. Dużą zaletą sklepu jest duży wybór dostępnego asortymentu, konkurencyjne ceny i dobra jakość oferowanych produktów. Dodatkowo sklep oferuje możliwość nadruków własnych na zamówionych torbach.

Jako przedsiębiorcy powinniśmy zainwestować w papierowe opakowania, a to bez wątpienia przyczyni się do dobrego wizerunku naszej firmy.

Ekologiczne torby papierowe świetnie sprawdzą się jako opakowania na upominki lub katalogi dla klientów.

W naszym sklepie internetowym, oferujemy szeroki wybór ekologicznych toreb papierowych, w tym popularne torebki papierowe eko. Oferujemy produkty w różnych stylach – od klasycznych szarych toreb po kolorowe i papierowe torebki białe. Nasze sklep internetowy wyróżnia atrakcyjna cena, i dobra jakość ekologicznych toreb papierowych. Dostępne są różne warianty, w tym torby papierowe z uchwytem płaskim oraz torby z uchwytem skręcanym, idealne do sklepów i na gratisy. Z dumą dostarczamy naszym klientom torebki eko papierowe, które przyczyniają się do ochrony środowiska. Wybierz torby papierowe do sklepu, aby zainwestować w ekologiczne rozwiązania i poprawić wizerunek Twojej firmy.

TORBY PAPIEROWE 

(27 produktów w kategorii)
na stronę
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.