Pudełka kartonowe

W naszym sklepie znajdziecie Państwo pudełka kartonowe, które umożliwiają bezpieczny transport, nie podwyższając znacząco jego kosztów, ułatwiają także przechowywanie dokumentów oraz różnego rodzaju przedmiotów.

Charakterystyka opakowań kartonowych

Pudełka wykonane są z wysokiej jakości tektury, która zapewnia odpowiednią ich wytrzymałość. Różnorodne fasony i rozmiary umożliwiają dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb, a także pozwalają na ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni.

Kartony klapowe, o tekturze różnej grubości, znajdują bardzo szerokie zastosowanie zwłaszcza w handlu internetowym i transporcie. Nasz sklep oferuje ponad 200 rodzajów pudełek kartonowych. Ich różne rozmiary i kształty umożliwiają przesyłanie, jeżeli nie każdego rodzaju towarów, to przynajmniej ich zdecydowanej większości. Dzięki niewielkiej wadze, nie wypływają na podwyższenie kosztów transportu nawet większych przedmiotów. Znacząco ułatwiają także przeprowadzki. Są również bardzo przydatne do przechowywania.

Z kolei kartonowe pudełka fasonowe nie wymagają nawet taśmy klejącej do zabezpieczania umieszczanych w nich przedmiotów. Podobnie jak pudełka klapowe, również świetnie sprawdzają się w transporcie, z kolei możliwość ich wielokrotnego otwierania i zamykania bez użycia taśmy klejącej, znacząco ułatwia dostęp do przechowywanych w nich przedmiotów.

Podłużne pudełka oraz kartonowe tuby teleskopowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród producentów map, bannerów, i innych tego typu przedmiotów. Znacząco ułatwiają także życie plastykom. Każdy, kto potrzebuje przechować lub przetransportować podłużny lub zwinięty przedmiot, bez ryzyka jego uszkodzenia, będzie usatysfakcjonowany tego rodzaju kartonowymi pudełkami , które można nabyć w naszym sklepie.

W przechowywaniu i archiwizacji dokumentów, poza uporządkowaniem i bezpieczeństwem, bardzo istotne jest również racjonalne wykorzystanie przestrzeni. Nieodzowne stają się wówczas kartonowe pudełka archiwizacyjne. Szeroki wybór tego typu kartonów w naszym sklepie sprawia, że można je dostosowywać zarówno do rozmiarów dokumentów, jak również wysokości półek, co pozwala wykorzystać do maksimum magazynową przestrzeń. Kształt i wielkość pudełek, w których można przechowywać także segregatory, znacznie ułatwia dostęp do przechowywanych dokumentów.

Owijki na książki, często wykorzystywane w księgarniach internetowych, są idealnym rozwiązaniem do bezpiecznego transportu i wysyłki pojedynczych książek, czy też niewielkiej ilości egzemplarzy, co znacząco wpływa na obniżenie kosztów. Możliwość szczelnego opakowania książki, uniemożliwia jej przemieszczanie się w opakowaniu, co pozwala na uniknięcie zagnieceń czy zarysowań.

Tacki tekturowe, pozwalające na paletowanie produktów, mogą być wykorzystywane w transporcie słoików, szklanek, butelek, zniczy i innych tego typu produktów. Są także wygodnym rozwiązaniem w cukiernictwie, umożliwiając bezpieczne pakowanie większych ilości ciast i innych wyrobów cukierniczych.

Praktyczne filtrowanie

Wybierając pudełka kartonowe w naszym sklepie, możecie Państwo dokonywać wyboru według formatów, zwłaszcza tych najbardziej popularnych, czyli A3 i A4. Można także dobrać odpowiedni gabaryt pudełka, zarówno w przypadku przesyłania jego zawartości za pośrednictwem Poczty Polskiej jak i Paczkomatu, co znacznie ułatwia oszacowanie kosztów przesyłek.

Oferujemy szeroką gamę opakowań w konkretnych wymiarach, jednak indywidualne potrzeby klientów nie stanowią dla nas również problemu. Jeżeli nie znajdą Państwo w naszym sklepie satysfakcjonującego pudełka kartonowego, zachęcamy do złożenia zamówienia indywidualnego. Z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania.

Jako renomowany producent opakowań kartonowych, oferujemy szeroką gamę opakowań z tektury. W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko tradycyjne kartony oraz opakowania, ale także specjalistyczne i kolorowe pudełka kartonowe. Potrzebujesz opakowania wysyłkowe czy pudełka tekturowe do przechowywania? Mamy to wszystko w atrakcyjnych cenach. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się o jakości produktów Kraften.

PUDEŁKA (KARTONY) 

(114 produktów w kategorii)
na stronę
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.