Klipsy archiwizacyjne

Prowadzisz własny biznes i stale brakuje Ci miejsca na papierową dokumentację? Segregatory zajmują przestrzeń, którą mógłbyś wykorzystać w inny sposób? A może już się do nich przekonałeś? Skorzystaj z możliwości organizacji miejsca, jaką oferują klipsy archiwizacyjne.

Jak to działa?

Wystarczy oderwać blokadę od części z wąsami, następnie przełożyć plik dokumentów z segregatora na klips. Na wystające wąsy zakładamy blokadę i wciskamy je w boczne elementy blokady. To naprawdę bardzo proste.

Rodzaje klipsów

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów klipsów archiwizacyjnych, dostosowanych w zależności od Twoich potrzeb. Możesz wybrać z poniższych modeli:

 • Klips Zatrzask – tradycyjny sposób zapięcia pliku dokumentów na zatrzask. Elastyczne wąsy ułatwiają przenoszenie danych z segregatora. Dostępne w opakowaniach po 50 lub 100 szt.
 • Klips Zaczep – dzięki temu zapięciu zabezpieczysz dokumenty szybko i łatwo. Przedłużone wąsy pozwalają na spakowanie większej ilości kartek. Poza standardową funkcją archiwizacji dokumentów oferujemy produkty wyposażone w plombę, aby nasze dane pozostały bezpieczne. Dostępne w wersji standardowej, Eko i ZP (z plombą).
 • Klips Kapturek - Na końcach wąsów umieszczono tzw. kapturek, który zakłada się na bolce segregatora, dzięki czemu przełożenie dużej ilości kartek na spinacz archiwizacyjny jest dużo prostsze. Podobnie działa wgłębienie w podstawie, które pozwala na dopasowanie spinacza do bolców segregatora. Klips posiada zaczep, który mocno trzyma wąsy spinacza i zapobiega przypadkowemu rozpinaniu.
 • Klips KomiClip – profesjonalny produkt, cieszący się duża popularnością. Łatwy w obsłudze, gdyż zachowuje w sobie funkcjonalność i prostotę segregatora, lecz nie zajmuje dodatkowej przestrzeni. Wyposażony w system zapinania na zaczep.


Wszystkie klipsy archiwizacyjne wyprodukowane są w procesie recyklingu, któremu po zużyciu także mogą zostać poddane. Przyjazne dla środowiska. Na spinaczach możemy umieścić nawet do 600 kartek. Odporny polipropylen, z którego są wykonane to materiał odporny na wielokrotne odginanie i długo zachowuje swoje właściwości. W optymalnych warunkach trwałość klipsów to nawet 50 lat. Niskie temperatury przechowywania spinacza nie wpływają na cechy użytkowe.

Klipsy archiwizacyjne (wąsy archiwizacyjne) bardzo pomagają w utrzymaniu porządku wśród dokumentów, spinając je razem. Przydają się w firmach i instytucjach, gdzie trzeba archiwizować wiele danych. 

Wąsy do archiwizacji oferowane w Kraften.pl umożliwiają pełen dostep do zarchiwizowanych dokumentów i nie niszczą ich podczas spinania. Są bardzo wytrzyłe: można je wyginać wielokrotnie i są odporne na niskie temperatury. Dużym plusem jest fakt, że są przyjazne dla środowiska. Oddając papier do recyklingu nie trzeba ich zdejmować.

KLIPSY ARCHIWIZACYJNE 

(9 produktów w kategorii)
 • Klips Archiwizacyjny Zaczep Eco. Uniwersalny produkt do archiwizacji dużej ilości dokumentów. Po zakończeniu okresu archiwizacji, można oddać spięte dokumenty do recyklingu. Produkt przyjazny dla środowiska.

  15,45 zł bez VAT 19,00 zł z VAT Oczekiwanie na dostawę
 • 1 Review(s)

  KomiClip to profesjonalny spinacz archiwizacyjny. Łatwy w obsłudze, umożliwia pełny dostęp do archiwizowanych dokumentów.             Po zakończeniu okresu archiwizacji, można oddać spięte dokumenty do recyklingu. Produkt przyjazny dla środowiska. OSTATNIE SZTUKI

  27,56 zł bez VAT 33,90 zł z VAT W magazynie
 • Klips Archiwizacyjny Zaczep ZP. Uniwersalny produkt do spinania oraz archiwizacji dokumentów, polecane tam gdzie konieczne jest ich zaplombowanie. Po zakończeniu okresu archiwizacji, można oddać spięte dokumenty do recyklingu. Produkt przyjazny dla środowiska.

  34,96 zł bez VAT 43,00 zł z VAT Oczekiwanie na dostawę
 • Klips Archiwizacyjny Zaczep Eco. Uniwersalny produkt do archiwizacji dużej ilości dokumentów. Po zakończeniu okresu archiwizacji, można oddać spięte dokumenty do recyklingu. Produkt przyjazny dla środowiska.

  30,89 zł bez VAT 38,00 zł z VAT W magazynie
 • Klips Archiwizacyjny Zatrzask. Sprawdzony sposób do archiwizacji dokumentów. Po zakończeniu okresu archiwizacji, można oddać spięte dokumenty do recyklingu.Produkt przyjazny dla środowiska.

  29,27 zł bez VAT 36,00 zł z VAT Oczekiwanie na dostawę
 • Klips Archiwizacyjny Zatrzask. Sprawdzony sposób do archiwizacji dokumentów. Po zakończeniu okresu archiwizacji, można oddać spięte dokumenty do recyklingu.Produkt przyjazny dla środowiska.

  14,63 zł bez VAT 18,00 zł z VAT Oczekiwanie na dostawę
 • Klips archiwizacyjny Kapturek przeznaczony jest do archiwizacji dokumentów. Ułatwia przekładanie dokumentów bezpośrednio z segregatora na spinacz.  Po zakończeniu okresu archiwizacji, można oddać spięte dokumenty do recyklingu. Produkt przyjazny dla środowiska.

  23,58 zł bez VAT 29,00 zł z VAT Oczekiwanie na dostawę
 • KomiClip to profesjonalny spinacz archiwizacyjny. Łatwy w obsłudze, umożliwia pełny dostęp do archiwizowanych dokumentów.             Po zakończeniu okresu archiwizacji, można oddać spięte dokumenty do recyklingu. Produkt przyjazny dla środowiska.

  52,76 zł bez VAT 64,90 zł z VAT W magazynie
 • Klips Archiwizacyjny Zaczep 50 szt.

  15,45 zł bez VAT 19,00 zł z VAT W magazynie
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.