Klipsy archiwizacyjne

Prowadzisz własny biznes i stale brakuje Ci miejsca na papierową dokumentację? Segregatory zajmują przestrzeń, którą mógłbyś wykorzystać w inny sposób? A może już się do nich przekonałeś? Skorzystaj z możliwości organizacji miejsca, jaką oferują klipsy archiwizacyjne.

Jak to działa?

Wystarczy oderwać blokadę od części z wąsami, następnie przełożyć plik dokumentów z segregatora na klips. Na wystające wąsy zakładamy blokadę i wciskamy je w boczne elementy blokady. To naprawdę bardzo proste.

Rodzaje klipsów

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów klipsów archiwizacyjnych, dostosowanych w zależności od Twoich potrzeb. Możesz wybrać z poniższych modeli:

  • Klips Zatrzask – tradycyjny sposób zapięcia pliku dokumentów na zatrzask. Elastyczne wąsy ułatwiają przenoszenie danych z segregatora. Dostępne w opakowaniach po 50 lub 100 szt.
  • Klips Zaczep – dzięki temu zapięciu zabezpieczysz dokumenty szybko i łatwo. Przedłużone wąsy pozwalają na spakowanie większej ilości kartek. Poza standardową funkcją archiwizacji dokumentów oferujemy produkty wyposażone w plombę, aby nasze dane pozostały bezpieczne. Dostępne w wersji standardowej, Eko i ZP (z plombą).
  • Klips Kapturek - Na końcach wąsów umieszczono tzw. kapturek, który zakłada się na bolce segregatora, dzięki czemu przełożenie dużej ilości kartek na spinacz archiwizacyjny jest dużo prostsze. Podobnie działa wgłębienie w podstawie, które pozwala na dopasowanie spinacza do bolców segregatora. Klips posiada zaczep, który mocno trzyma wąsy spinacza i zapobiega przypadkowemu rozpinaniu.
  • Klips KomiClip – profesjonalny produkt, cieszący się duża popularnością. Łatwy w obsłudze, gdyż zachowuje w sobie funkcjonalność i prostotę segregatora, lecz nie zajmuje dodatkowej przestrzeni. Wyposażony w system zapinania na zaczep.


Wszystkie klipsy archiwizacyjne wyprodukowane są w procesie recyklingu, któremu po zużyciu także mogą zostać poddane. Przyjazne dla środowiska. Na spinaczach możemy umieścić nawet do 600 kartek. Odporny polipropylen, z którego są wykonane to materiał odporny na wielokrotne odginanie i długo zachowuje swoje właściwości. W optymalnych warunkach trwałość klipsów to nawet 50 lat. Niskie temperatury przechowywania spinacza nie wpływają na cechy użytkowe.

Klipsy archiwizacyjne (wąsy archiwizacyjne) bardzo pomagają w utrzymaniu porządku wśród dokumentów, spinając je razem. Przydają się w firmach i instytucjach, gdzie trzeba archiwizować wiele danych. 

Wąsy do archiwizacji oferowane w Kraften.pl umożliwiają pełen dostep do zarchiwizowanych dokumentów i nie niszczą ich podczas spinania. Są bardzo wytrzyłe: można je wyginać wielokrotnie i są odporne na niskie temperatury. Dużym plusem jest fakt, że są przyjazne dla środowiska. Oddając papier do recyklingu nie trzeba ich zdejmować.

KLIPSY ARCHIWIZACYJNE 

(6 produktów w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.