Kartony z nadrukiem fleksograficznym

Wykonujemy również kartony z nadrukiem fleksograficznym. Wysokiej jakości nadruk fleksograficzny może być wykonany na zamówienie na wszystkich rodzajach pudełek, które oferujemy. Zamówienia pudełek w dowolnym fasonie i wymiarze wykonujemy bardzo szybko i zapewniamy wysoką jakość oraz niskie ceny producenta. Posiadamy wdrożony system jakości oraz certyfikar FSC.

Nadruk fleksograficzny to świetny sposób, aby promować swoją markę niewielkim kosztem. Na kartonach można wydrukować m.in. infomację o zawartości pudełka, logo firmy, dane firmy (np. adres), adres strony internetowej, treść promocyjną lub podziękowania za skorzystanie z oferty.

Opakowanie Twojego produktu, dzięki wielokolorowemu nadrukowi fleksograficznemu będzie bardziej estetyczne i atrakcyjne dla odbiorcy. Dużym plusem jest to, że koszt wykonania nadruku nie jest wysoki i wykonujemy go nawet przy krótkich seriach produkcyjnych.

Skorzystaj z oferty, składając zamówienie indywidualne:

Możesz też zamówić opakowania kartonowe w standardowych wymiarach, które znajdują się w naszym sklepie w kategorii: kartony klapowe lub kartony klapowe białe

nadruk fleksograficznykarton z nadrukiempudełko z nadrukiem


Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.