Folia pakowa

Jeśli zajmują się Państwo wysyłką produktów, w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wszystkie rodzaje folii pakowych, niezbędnych do zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniem podczas transportu.

Folia pakowa bąbelkowa

Folia bąbelkowa, to jeden z najbardziej popularnych rodzajów folii pakowej, służącej do zabezpieczania towarów podczas transportu. Niezbędna, aby uchronić delikatne przedmioty przed stłuczeniem, uderzeniami, wstrząsami i wszelkiego rodzaju innymi uszkodzeniami. 
Dodatkowo folia bąbelkowa to dobry izolator cieplny, dlatego doskonale sprawdzi się do podtrzymania ciepłoty przygotowanego jedzenia. Wystarczy opakowanie zawierające gorące jedzenie owinąć folią bąbelkową, dzięki czemu dłużej utrzyma ciepło!

Folia stretch

Ten rodzaj folii pakowej przeznaczony jest do zabezpieczania (owijania) palet oraz przesyłek.

Folia stretch to materiał, którym można skutecznie zabezpieczyć towary każdego rodzaju – od materiałów budowlanych aż do paczek pakowanych przez osoby prywatne. Folia stretch chroni ładunek podczas przechowywania oraz transportu przed uszkodzeniem, a także przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, brud i pył. Ponadto jest estetyczna, ekonomiczna w zakupie i prosta w stosowaniu. Folia stretch doskonale sprawdzi się również jako materiał zapewniający towarom stabilność podczas ich przeładunku i transportu. Dzięki ich zastosowaniu minimalizuje ryzyko, że transportowany towar ześlizgnie się z palety. Jeśli przedmioty w domu lub firmie, składowane są na zewnątrz, warto je również zabezpieczyć folią stretch, która skutecznie ochroni je przed zniszczeniem w wyniku działania niekorzystnych warunków atmosferycznych – opadów lub zmian temperatury. W ten sposób można bezpiecznie przechowywać przez cały rok meble czy materiały budowlane bez ryzyka ich uszkodzenia lub zawilgocenia.

Przezroczyste folie stretch umożliwią łatwą identyfikację paczek. Oferujemy Państwu także folie stretch w kolorze: 

  • białym
  • niebieskim
  • czarnym

które uniemożliwią odkrycie zawartości przesyłek, tym samym skutecznie zabezpieczą je przed kradzieżą.

Warto podkreślić, że folia stretch, nie jest w żadnym stopniu szkodliwa dla zdrowia. Jest ona zupełnie nietoksyczna. Właśnie dlatego jest często stosowana chociażby w salonach tatuażu. Jej właściwości fizyczne: rozciąganie czy też dopasowywanie do niestandardowego kształtu wpływa na to, że np. salony tatuażu coraz chętniej wykorzystują taką folię do zabezpieczania świeżo wykonanego tatuażu przed dostaniem się do niego bakterii. 
Dzięki swym właściwościom polecamy folię stretch nie tylko do pakowania, lecz także w innych gałęziach przemysłu.

Folia pakowa polietylenowa

Jest to lekka folia elastyczna, odporna na wilgoć. Doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie delikatnych przedmiotów podczas transportu. Chroni delikatne przedmioty np. sprzęt RTV i AGD, meble, szkło, wyroby ceramiczne przed stłuczeniem, uderzeniami, wstrząsami i wszelkiego rodzaju innymi uszkodzeniami.

FOLIA PAKOWA  

(3 produktów w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.