Przekładki tekturowe

Przekładki tekturowe stosowane są do zabezpieczania produktów w trakcie przygotowania towaru do magazynowania i transportu. Zapobiegają przesuwaniu towaru oraz obniżają wpływ drgań w trakcie transportu.

Naszym klientom proponujemy przekładki tekturowe w wymiarze 1200x800 z tektury 5-warstwowej oraz 3-warstwowej.

Przekładki tekturowe pozwalają na stabilizację i zabezpieczenie oraz rozdzielenie różnych produktów. Są potrzebne osobom, które chcą wzmocnić opakowanie towaru przygotowanego do wysyłki. Bardzo przydają się też pracownikom zajmującym się załadunkiem produktów na palety, a także ich transportem i magazynowaniem.

Czym jest przekładka tekturowa i z czego powstaje?

Niepozornie wyglądające przekładki kartonowe mają bardzo ważne zadanie - odpowiednio ułożone zapobiegają przesuwaniu się towaru umieszczonego na palecie, a także redukują jego drgania w trakcie transportu. Powstają z tektury - takiej samej, jakiej używa się do produkcji pudeł opakowaniowych. Sztywna tektura falista, z której powstają przekładki, skutecznie chroni towar od uszkodzeń, a przy tym jest materiałem tanim, niezabierającym dużo miejsca i nadającym się do wielokrotnego użytku.

Przekładki kartonowe wykonuje się z różnych rodzajów tektury. W naszym sklepie dostępne są ich dwa najpopularniejsze rodzaje. Dla tych, którzy chcą zabezpieczyć lekkie przedmioty, najlepsze będą przekładki z 3-wartwowej tektury. Z kolei osobom potrzebującym zadbać o bezpieczeństwo cięższych, lecz delikatnych produktów, takich jak na przykład sprzęt elektroniczny, polecamy przekładki z grubszej i mocniejszej, 5-warstwowej tektury. Oferujemy przekładki dostosowane do palet o wymiarach 1200mm/800mm.

Zobacz również w naszej ofercie kartony klapowe, idealne do wysyłki produktów.

Przekładki tekturowe - idealne do palet i innych zbiorczych opakowań

Trzeba pamiętać o tym, że przekładki kartonowe są niezwykle uniwersalne. Znakomicie sprawdzają się w przypadku produktów wielkogabarytowych, ale szczególnie docenia się je również wtedy, gdy trzeba spakować i zabezpieczyć mniejsze przedmioty, również te o nietypowych kształtach. Dzięki przekładkom wykonanym z tektury towar jest zabezpieczony nie tylko przed stłuczeniem, wgnieceniami, zadrapaniami czy przetarciami - chronią one produkty także przed wilgocią i zabrudzeniem.

Przekładki tekturowe znajdujące się w naszym asortymencie, wykonane są z wytrzymałych materiałów: 5-warstowej fali BC lub 3-warstwowej fali B. Polecamy je przede wszystkim tym, którzy szukają przekładek pasujących do palet euro. Można je kłaść bezpośrednio na palecie lub oddzielać nimi warstwy wyłożonych towarów. Zachęcamy także do wykorzystywania naszych narożników tekturowych podczas transportu towaru.

PRZEKŁADKI TEKTUROWE 

(2 produktów w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.