Pudełka kartonowe ozdobne

Będąc właścicielem firmy wysyłkowej potrzebne ci jest coś, w co zapakujesz swój produkt. Pudełka kartonowe ozdobne cechują się wieloma zaletami, dzięki którym stanowią idealny wybór w branży wysyłkowej.

Pudełka kartonowe ozdobne oraz ich zastosowania

Czy są to nowe buty, telefony komórkowe, sprzęt RTV, klienci kupują rzeczy w pudełkach, są one więc uniwersalnym materiałem przechowującym. Trzeba jednak pamiętać, żeby nie ograniczać się do użytkowych właściwości pudełka, ale też zwracać uwagę na jego wygląd.

Żeby lepiej zrozumieć przekaz posłużmy się przykładem firmy Apple. Produktu spod znaku "nadgryzionego jabłka" cechują się wydajnością, ale firma przykłada też uwagę do tego, w co produkt jest zapakowany. Dlatego opakowania firmy Apple stanowią małe dzieło sztuki, gdyż dbałość o najdrobniejszy szczegół podnosi jakość całości oraz świadczy o renomie firmy.

Ozdobne pudełka kartonowe będą o wiele bardziej świadczyć o jakości produktu niż zwykły karton o jednolitej teksturze. Warto więc trzymać się poglądu, że jeżeli nasz produkt jest świetny, takie też musi być jego opakowanie. Wysłanie produktu w ładnym opakowaniu to przejaw szacunku dla konsumenta i szansa na pozyskanie większej ilości klientów.

Pudełka kartonowe ozdobne w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdziesz niedrogie pudełka kartonowe ozdobne dostępne w różnych kolorach i w różne wzory. Pudełka te wykonane są z 3 warstw materiału, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki staranie dobranym wymiarom: 270x240x180mm, dobrze zabezpieczysz swój produkt do wysyłki. W okresie świątecznym oferujemy pudełka w specjalne wzory, w sam raz na schowanie w nich prezentu.

Możesz też zakupić u nas również kartony wysyłkowe, wykonane z solidnej tektury, która przeżyje najdłuższą podróż.

Oferujemy również kartony archiwizacyjne wykonane są z 3 a nawet z 5 warstw tektury, co gwarantuje trwałość i solidność pudełek. Dzięki kartonom archiwizacyjnym, możemy trzymać nasze dokumenty firmowe w jednym miejscu, bez obaw, że coś zaginie. Takie pudełka możemy opatrzyć odpowiednim opisem, przypisując je do konkretnych segregatorów.

Mamy nadzieję, że nasze pudełka przyniosą ci sukces

PUDEŁKA KARTONOWE OZDOBNE 

(2 produktów w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.