Zabezpieczenie przesyłki

Coraz więcej rzeczy wysyłamy korzystając z usług firm kurierskich. Niestety zdarza się, że wysyłane produkty docierają do adresata zniszczone lub uszkodzone. Jak zapakować produkt, aby mieć pewność, że dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie?

  • Owiń produkt materiałem zabezpieczającym – świetnie się sprawdzi i jest niedroga folia bąbelkowa. Następnie zaklej taśmą samoprzylepną, aby folia dokładnie przylegała do produktu.
  • Włóż produkt do pudełka tekturowego – może to być zwykłe pudełko klapowe, może być pudełko fasonowe. Ważne, aby nie było dużo większe od pakowanego produktu.
  • Wypełnij wolną przestrzeń jaka pozostała w pudełku. W roli wypełniacza również doskonale sprawdzi się folia bąbelkowa. Może to być folia bąbelkowa z większymi bąblami – ok. 3 cm. Możesz również użyć pognieciony papier lub specjalne woreczki z powietrzem.
  • Pudło zaklej taśmą samoprzylepną.
  • Następnie całość owiń folią stretch, co dodatkowo zabezpieczy Twoją przesyłkę przed wilgocią. Popularne stały się ostatnio kolorowe folie stretch.
  • Na sam koniec oznacz przesyłkę odpowiednimi etykietami, np.: ostrożnie szkło, dokumenty w środku, itp.

Wszystkie materiały niezbędne do pakowania znajdziesz w sklepie www.kraften.pl


Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.