Portfolio Kraften.pl

Projekt 1 - Solidne pudełka transportowe dla sklepu internetowego

Kartony zostały wykonane z mocnej 3-warstwowej tektury szarej - fala B, z nadrukiem fleksograficznym trzykolorowym. Dno kartonów jest klejone, dzięki czemu pudełko można bardzo szybko złożyć. Takie zamknięcie zapewnia też bezpieczeństwo przesyłanego towaru. W górnej klapie opakowania znajdują się dwa paski klejowe oraz tasiemka ułatwiająca otwieranie przesyłki. Dzięki drugiej tasiemce klejowej pudełko może być użyte przez klienta do ewentualnego zwrotu zakupionego towaru. Takie rozwiązanie bardzo ułatwia zwrot i spotyka się z dużą sympatią klientów sklepów internetowych - dlatego też, coraz więcej sklepów wysyłających towar do swoich klientów decyduje się na takie rozwiązanie.

portfolio karton 

Projekt 2 - Mały karton dla firmy produkującej wyspecjalizowany sprzęt elektroniczny w branży teleinformatycznej

Pudełko zostało wykonane z mikrofali z nadrukiem flexo w jednym kolorze. Jest to fason fefco 427 wzbogacony o pasek klejowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapakowany produkt jest bezpieczny bez dodatkowego oklejania pudełka z zewnątrz taśmą klejącą. To niedrogie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas pakowania i sprawia, że zapakowany towar wygląda estetycznie.

opakowanie kartonowe kartonik mały karton

Projekt 3 - Duże kartony dla branży meblowej

Dla branży meblowej wykonaliśmy duże, płaskie opakowania kartonowe w zmodyfikowanym fasonie fefco 427. Z uwagi na ciężar zapakowanego towaru, pudełko zostało wykonane z mocnej 3-warstwowej tektury fali C. W celu łatwego i solidnego zamknięcia pudełka, a następnie bezproblemowego otwarcia, z przodu opakowania umieściliśmy pasek klejowy i tasiemkę zrywającą.

karton pudło kartonowe

Projekt 4 - Opakowanie do wysyłki ekskluzywnych kosmetyków

Ostatnio wykonaliśmy dość nietypowy projekt pudełka. Opakowanie służy do wysyłki ekskluzywnych kosmetyków. Tak więc i samo pudełko nie może być zwyczajne. Cel był podwójny. Z jednej strony pudełko musi być solidne – zawiera delikatny towar. Z drugiej, subtelne i eleganckie – jak na dobre kosmetyki przystało. Jak osiągnęliśmy ten efekt? Pudełko skaszerowaliśmy z dwóch stron. Grafikę otrzymaliśmy od Klienta. Do trzywarstwowej tektury mikrofali o gramaturze 380 g przykleiliśmy z zewnątrz i od wewnątrz zadrukowany papier o gramaturze 210 g. Dzięki temu uzyskaliśmy pudełko o gramaturze 800 g! To niczym mocna 5-cio warstwowa tektura, tylko że w naszym pudełku ma ona grubość niewiele ponad 1 mm.

pudełko do wysyłki kosmetykówpudełko do wysyłki kosmetykówkarton fasonowy

Projekt 5 - Pudełko na baterie

Tekturowe pudełka idealnie nadają się do zbiórki zużytych baterii. To, które wykonaliśmy dla naszego klienta jest kaszerowane. Dzięki zastosowaniu tej technologii opakowanie wyszło bardzo estetycznie. Solidna jakość tektury gwarantuje, że pudełko będzie mogło być długo używane. A na zakończenie zbiórki – podlegnie w 100 % recyklingowi.

karton na baterie  

Projekt 6 - Turbo rozwiązanie

To niewielkie opakowanie wykonane jest z dobrej jakości mikrofali – mieści w sobie w końcu turbo rozwiązanie! Zaletą tego pudełeczka jest automatyczne dno. Wystarczy pociągnąć za boczki, a dno złoży się automatycznie. Prosty design nadruku flexo dodaje pudełku techniczny charakter.

karton z automatycznym dnem  karton z automatycznym dnem

Projekt 7 - Torby papierowe 

Przydadzą się chyba w każdej firmie. Są tanie i bardzo funkcjonalne. Pomieszczą próbki produktów, gadżety i inne materiały reklamowe.


Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.