Jak zabezpieczyć zdjęcia do wysyłki kurierem?

W co zapakować płaskie rzeczy typu odbitki zdjęć, ważne dokumenty, foldery reklamowe, aby podczas wysyłki nie pogięły się i nie zniszczyły? Najlepszym rozwiązaniem jest zapakowanie ich w tekturę falistą, która jest materiałem sztywnym, ale zarazem lekkim, dzięki czemu ma nieduży wpływ na wagę przesyłki.

Istnieje wiele możliwości zapakowania w tekturę, ale w wypadku zdjęć, dokumentów, folderów najlepiej sprawdzą się sztywne koperty z tektury falistej. Są to solidne koperty w różnych rozmiarach wykonane z mikrofali. Posiadają pasek klejowy, dzięki czemu łatwo i szybko można je zamknąć. Tasiemka zrywająca umożliwia ich proste otwarcie, bez zagrożenia uszkodzenia zawartości.

Koperty tekturowe zapewniają bezpieczeństwo wysyłanym produktom nie tylko ze względu na swoją sztywność, ale również ze względu na fakt, że nie ma możliwości otworzenia ich i niepozostawienia śladów takiego otwarcia. Dlatego możemy mówić, że są to koperty bezpieczne.

Koperty kartonowe

Przeczytaj: Jak spakować książkę do wysyłki


Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

super

te klipsy archiwizacyjne ratują mi życie w pracy. Bez nich zakopałabym się w papierach, a tak mam porządek. Polecam

Monika D 2016-06-15
Klips Archiwizacyjny KomiClip opak. 50
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.