Kartony klapowe na wymiar

Kartony klapowe są nieodzownym elementem wykorzystywanym podczas pakowania i późniejszego transportowania towarów. Nasza firma realizuje zamówienia na kartony na wymiar w każdym rozmiarze, poczynając od tych najmniejszych, kończąc na wielkogabarytowych pudłach. Na życzenie Klienta możemy wykonać na zamówionych kartonach wielokolorowy nadruk flexograficzny. Ponadto nasz Dział Projektowania Opakowań chętnie doradzi w doborze parametrów tektury tak, aby zamówione kartony jak najlepiej chroniły produkty, które zostaną w nich umieszczone.

Złóż zamówienie indywidualne:

Możesz też zamówić opakowania kartonowe w standardowych wymiarach, które znajdują się w naszym sklepie w kategorii: kartony klapowe lub kartony klapowe białe

karton klapowy na zamówieniekarton klapowy biały na zamówienieduzy karton klapowy na zamówienie

Skorzystanie z naszej oferty będzie atrakcyjne, gdyż dzięki odpowiedniej organizacji produkcji jesteśmy w stanie zużywać minimalne ilości tektury, zachowując przy tym wysoką jakość końcowego produktu. Ma to przełożenie na niską ceną zamawianych u nas kartonów.

Pudełka klapowe to najpopularniejszy sposób pakowania towaru do transportu i magazynowania. Jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne. Niskie zużycie materiałów oraz w pełni zautomatyzowany proces produkcyjny sprawiają, że możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość gotowego produktu.


Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.