Koperty kartonowe

Jeżeli szukasz sztywnych kopert, które zabezpieczą dokumenty przed pogięciem, dobrze trafiłeś. Najlepsze do tego będą koperty kartonowe, dzięki którym Twoja przesyłka trafi do odbiorcy w idealnym stanie.

Nasze koperty kartonowe są dostępne w dwóch kolorach: brązowym oraz białym w wymiarze: 350x250mm. Zostały wykonane z tektury 3-warstwowej, posiadają rozszerzane boki oraz pasek samoprzylepny do wygodnego i bezpiecznego zaklejania.

Świetnie sprawdzą się podczas wysyłki kalendarzy, materiałów promocyjnych, magazynów czy książek. 

Koperty kartonowe to coś specjalnego dla tych, którzy chcą zadbać o bezpieczną przesyłkę lub praktyczne zapakowanie różnych przedmiotów. Produkty te są dość uniwersalne, ale najczęściej używa się ich podczas pakowania książek, kalendarzy lub dokumentów.

Jak wyglądają i do czego służą koperty kartonowe?

Opakowania te są zazwyczaj wykonane z 3-warstwowej tektury falistej. Najczęściej mają samoprzylepne zamknięcie, dzięki któremu można szybko i sprawnie zakończyć pakowanie produktów, mając pewność, że koperta jest dobrze zabezpieczona przed przypadkowym otwarciem. Ich estetyczny wygląd sprawia, że można w nich swojemu klientowi przesłać książki lub na przykład próbki kosmetyków. Niektórzy pakują do nich ważne dokumenty, które mają zostać komuś wysłane, lub wykorzystują je do dystrybucji ulotek albo broszur reklamowych. Koperty tego rodzaju idealnie sprawdzają się w przypadku bardzo cienkich produktów, takich jak płyty CD, ale można w nich też zmieścić grubszą książkę. Wszystko zależy od tego, jakie parametry ma koperta. Do grubszych przedmiotów warto wybrać kopertę kartonową z rozszerzonymi bokami i dołem.

Skuteczna ochrona przed uszkodzeniem

Trudno nie docenić kopert z kartonu, jeśli chce się być spokojnym od bezpieczeństwo swojej przesyłki. Niestety czasami nieodpowiednio zabezpieczone przedmioty ulegają zniszczeniu podczas transportu. Na szczęście koperty tekturowe są warte zaufania - materiały, z których się je wykonuje, dobrze chronią przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniem. Sztywne koperty kartonowe zabezpieczają także książki, kalendarze czy na przykład czasopisma przed pogięciem. Jeśli chcesz, aby osoba, do której masz zamiar przesłać produkt, otrzymała go w idealnym stanie, wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Supermocne koperty z kartonu

W ofercie sklepu znajdują się bardzo wytrzymałe koperty o gabarytach typu A, wykonane z brązowej tektury 3-falistej. Są one wyjątkowo praktyczne - jeśli wysyłka tego wymaga, można wybrać koperty z rozszerzonymi bokami dołem. Wysokość takiej koperty po rozłożeniu to 48 mm (wymiar mierzony od wewnątrz). W sklepie znajdują się dwa różne rodzaje kopert wykonanych z kartonu - jeśli szukasz kopert o nieco mniejszej wysokości, zdecyduj się na wariant bez dodatkowych rozszerzeń.
Zobacz również naszą ofertę kartonów klapowych.

KOPERTY KARTONOWE 

(3 produktów w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.