Koperty bąbelkowe

W Kraften.pl można znaleźć ochronne koperty bąbelkowe, które są kopertami wyłożonymi od srodka folią bąbelkową. Dzięki nim nawet delikatna przesyłka jest bezpieczna. Folia bąbelkowa zabezpiecza przed uszkodzeniami, a zastosowany papier sprawia, że nie są przejrzyste i nie można ich rozkleić bez uszkodzenia. Dzięki temu mamy pewność, że nasza nie była otwierana podczas transportu.

Oferujemy koperty bąbelkowe w podstawowych barwach (białym i brązowym) oraz kolorowe.

Koperty bąbelkowe zabezpieczą towar podczas przesyłki przed: uderzeniami, wstrząsami, upadkiem oraz wilgocią. Są tanim sposobem na zapakowanie delikatnych przedmiotów (np. biżuterii oraz płyt). Posiadają pasek klejący, ułatwiający szczelne zamykanie opakowania. 

Wymiary kopert bąbelkowych

W Kraften.pl koperty bąbelkowe są dostepne w następujących wymiarach:

  • koperty A11 (120x175mm)
  • koperty B12 (140x230mm)
  • koperty C13 (170x230mm)
  • koperty D14 (200x270mm)
  • koperty E15 (240x270mm)
  • koperty F16 (240x350mm)
  • koperty G17 (250x350mm)
  • koperty H18 (290x370mm)
  • koperty I19 (320x440mm)
  • koperty K20 (370x480mm)

Z chęcią pomożemy podczas wyboru odpowiednich kopert bąbelkowych do Państwa produktów.

Gdzie koperty bąbelkowe znajdą zastosowanie?

Kiedy prowadzimy działalność związaną ze sprzedażą wysyłkową, musimy dbać o to, by nasze paczki były odpowiednio zapakowane, a umieszczone w nich przedmioty całkowicie bezpieczne. W tym celu od lat znakomicie sprawdzają się koperty bąbelkowe. Służą one do pakowania wrażliwych na uszkodzenia przedmiotów. Przede wszystkim możemy zapakować w nie elektronikę, biżuterię oraz wszystkie inne przedmioty, podatne na uszkodzenia podczas transportu.

Umieszczając w kopercie bąbelkowej płytę, bizuterię czy książkę mamy pewność, że nie zostaną uszkodzone. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach, gdy nawet pomimo widocznych na opakowaniu oznaczeń o delikatnej przesyłce, kurierzy czasami obchodzą się z nimi nieostrożnie. Bywa, że przesyłki są rzucane z miejsca na miejsce, przez co łatwo może ulec uszkodzeniu. Niezbędne jest wtedy zapakowanie wysyłanych produktów w koperty bąbelkowe. W ten sposób z pewnością unikniemy ewentualnych pretensji i reklamacji ze strony klientów. Bardzo często sami oni proszą o to, by przesyłki były zapakowane w koperty bąbelkowe, ponieważ mają świadomość, że taka forma zabezpieczenia będzie najlepsza dla zamówionego przez nich towaru.

KOPERTY BĄBELKOWE 

(14 produktów w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.