Tacki tekturowe

Tacki tekturowe to uniwersalne kartony do pakowania i przewożenia wszelkiego rodzaju towaru. Ze względu na dużą funkcjonalność można je wykorzystywać w wielu gałęziach przemysłu i handlu. Najlepiej sprawdzają się w transporcie zniczy, słoików, butelek, szklanek oraz produktów pakowanych w puszki i kartony. Dla bezpieczeństwa towar ułożony na tackach można dodatkowo zafoliować, co zabezpieczy go przed przypadkowym wypadnięciem lub uszkodzeniem, a także ułatwi organizację transportu.

Z produktów tych skorzystają także restauratorzy, cukiernicy i sprzedawcy. Znakomicie nadają się do przewożenia lub ekspozycji ciasta, drożdżówek, pączków, kanapek lub owoców. Ze względu na niewysoką cenę zakupu tacki tekturowe są także wygodnym i bezpiecznym jednorazowym opakowaniem, z którego mogą korzystać firmy realizujące zamówienia zewnętrzne, jak dowożące swoje wypieki cukiernie lub firmy oferujące kanapki.

Proponowane przez nas tacki tekturowe wykonane są z trójwarstwowej, wytrzymałej tektury falistej. Jest to więc produkt w pełni ekologiczny i łatwy w recyklingu. Jednolity kolor pozwala na opcjonalne umieszczenie naklejek na jednej ze ścianek opakowania. Nazwa, adres, telefon lub logo firmy może być dodatkową formą reklamy. Tacki dostępne są w różnych kolorach oraz w trzech rozmiarach: 35x24x7 cm, 49x35x7 cm oraz 79,5x59,5x9,5 cm. Dla transportu cięższych produktów można zamówić tacki o większej wytrzymałości ścianek, które zapewnią lepszą stabilność w transporcie.

Nasze tacki kartonowe, łączą w sobie funkcjonalność i ekologię. Jako renomowany producent opakowań, oferujemy szeroką gamę produktów, w tym tacki tekturowe, opakowania tekturowe. Nasza oferta obejmuje nie tylko różnorodne rodzaje tacek, ale również pudełka kartonowe oraz kartoniki tekturowe, zaspokajając potrzeby różnych branż. Jako producent kartonów, kładziemy nacisk na jakość i ekologię, oferując produkty, które są łatwe w recyklingu. Nasze opakowania z tektury, produkowane z myślą o środowisku, są idealnym wyborem dla firm poszukujących odpowiedzialnego producenta opakowań z kartonu. Nasze produkty, w tym pudełka tekturowe, są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co umożliwia personalizację i lepszą organizację transportu.

TACE TEKTUROWE  

(1 produkt w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.