Tacki tekturowe

Tacki tekturowe to uniwersalne kartony do pakowania i przewożenia wszelkiego rodzaju towaru. Ze względu na dużą funkcjonalność można je wykorzystywać w wielu gałęziach przemysłu i handlu. Najlepiej sprawdzają się w transporcie zniczy, słoików, butelek, szklanek oraz produktów pakowanych w puszki i kartony. Dla bezpieczeństwa towar ułożony na tackach można dodatkowo zafoliować, co zabezpieczy go przed przypadkowym wypadnięciem lub uszkodzeniem, a także ułatwi organizację transportu.

Z produktów tych skorzystają także restauratorzy, cukiernicy i sprzedawcy. Znakomicie nadają się do przewożenia lub ekspozycji ciasta, drożdżówek, pączków, kanapek lub owoców. Ze względu na niewysoką cenę zakupu tacki tekturowe są także wygodnym i bezpiecznym jednorazowym opakowaniem, z którego mogą korzystać firmy realizujące zamówienia zewnętrzne, jak dowożące swoje wypieki cukiernie lub firmy oferujące kanapki.

Proponowane przez nas tacki tekturowe wykonane są z trójwarstwowej, wytrzymałej tektury falistej. Jest to więc produkt w pełni ekologiczny i łatwy w recyklingu. Jednolity kolor pozwala na opcjonalne umieszczenie naklejek na jednej ze ścianek opakowania. Nazwa, adres, telefon lub logo firmy może być dodatkową formą reklamy. Tacki dostępne są w różnych kolorach oraz w trzech rozmiarach: 35x24x7 cm, 49x35x7 cm oraz 79,5x59,5x9,5 cm. Dla transportu cięższych produktów można zamówić tacki o większej wytrzymałości ścianek, które zapewnią lepszą stabilność w transporcie.

TACE TEKTUROWE  

(1 produkt w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.