Akcesoria do pakowania

Czy w Twojej firmie stawiasz na fachowość oraz profesjonalizm? Jeśli tak to skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty, która pozwoli Ci zwiększyć wydajność prac w zakresie przygotowania materiałów do transportu, przyspieszenia procesu pakowania oraz odpakowania a także zapewni porządek oraz ład w Twojej dokumentacji.

W ofercie sklepu Kraften.pl znajdziesz przydatne akcesoria do pakowania: wysokiej jakości pokrowce na palety ochraniające zawartość przed uszkodzeniami, klipsy archiwizacyjne do ochrony ważnych dokumentów, noże introligatorskie, które znacznie ułatwiają prace przy rozcinaniu taśm czy kartonów. Oferujemy również zaklejarki taśmowe do kartonów, które znacząco podniosą efektywność pracy i przyspieszą proces pakowania.

Zaklejarki do kartonów

Akcesoria do pakowania, które oferujemy są narzędziami wysokiej klasy. Znajdziesz u nas zaklejarki do kartonów w czterech różnych typach, dopasowanych do konkretnych potrzeb: Economic do szybkiej pracy, Deluxe z jeszcze lepiej wyprofilowaną rączką, Professional dla zwiększonej wydajności oraz Low Noise dla cichego odwijania, co znacząco podnosi komfort pracy.

Pokrowce na palety

Oferowane przez nas pokrowce pozwalają na zabezpieczenie palety do transportu. Wyposażone są w zamki błyskawiczne, dzięki czemu montaż na palecie jest znacząco ułatwiony. Na pokrowcu umiejscowiona została również kieszeń na opis towaru. Wykonane są z odpornego i mocnego materiału. Dostępne w trzech rozmiar, aby każdy znalazł dla siebie odpowiedni. Jeśli nie znalazłeś dla siebie odpowiednich opakowań – skontaktuj się z nami.

Klipsy archiwizacyjne

Pośród akcesoriów do pakowania przedstawiamy klipsy polskiej produkcji firmy KOMI pozwalają wprowadzić porządek w dokumentacji. Jeden klips może pomieścić nawet do 600 kartek, a swoją trwałość jest w stanie zachować do 50 lat w optymalnych warunkach. Są dostępne w opakowaniach po 50 lub 100 sztuk. Z nami posegregujesz wszystkie swoje dokumenty.

Noże introligatorskie

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje noży introligatorskich z wymiennymi ostrzami oraz noże bezpieczne z ukrytym ostrzem, dzięki temu dłonie są chronione przed ewentualnymi zacięciami. Noże te dostosowane są do różnych potrzeb. Pozwalają na bezpieczną pracę przy pakowaniu. Do tego typu narzędzi znajdziesz także wymienne ostrza.

Po więcej szczegółów kliknij na wybrany przez siebie produkt z listy.

Kraften.pl oferuje niezbędne akcesoria do pakowania. Zaklejarki do kartonów ułatwiają i przyspieszają zabezpieczanie opakowań taśmami samoprzylepnymi. Klipsy archiwizacyjne są przydatne w układaniu dokumentów. Nie znalazłeś odpowiedniego produktu? Skontaktuj się z nami.

AKCESORIA 

(18 produktów w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.