Koperty

W Kraften.pl wśród artykułów do wysyłki znajdziesz szeroki wybór kopert:

Koperty kartonowe

Koperty kartonowe oferowane w naszym sklepie są sztywne, ponieważ wykonane są z trzy-warstwowej tektury. Występują w kolorach: biały oraz brązowy, a ich wymiary osiągają od 330/240mm do 240/500mm. Dzięki samoprzylepnym paskom i rozszerzanym bokom, a także dużej wytrzymałości, idealnie sprawdzą się do wysyłki ważnych dokumentów. Chronią również przed ewentualnym podarciem bądź pogięciem w trakcie transportu.

Koperty foliowe

Koperty foliowe występują w wielu wymiarach, aby wyjść na przód oczekiwaniom klientów. Mieszczą się w wielkościach od 175x255+50 do aż 550x770+50, wykonane są z odpornej mechanicznie i chroniącej od wilgoci foli LDPE i, co więcej, nadają się do recyklingu. Posiadają samoprzylepne zamknięcie oraz można je łatwo zaadresować - nadrukiem bądź ręcznie. Sprawdzą się idealnie w przesyłce ubrań oraz w celach marketingowych.

Koperty bąbelkowe

Idealnie sprawdzające się do transportu przedmiotów kruchych i podatnych na uszkodzenia koperty bąbelkowe, wyłożone są od środka folią ochronną, amortyzującą uderzenia i wstrząsy. Z zewnątrz otoczone są papierem oraz posiadają samoprzylepne zamknięcie, co skutecznie maskuje zawartość przesyłki oraz zapewnia o jej nienaruszeniu. W ofercie znajdują się białe oraz brązowe, a ich wymiary osiągają od 120x175mm do 370x480mm.

Koperty kurierskie

Oferujemy pełny wybór kopert kurierskich, nadających się najlepiej do dokumentów przewozowych. Występują one w trzech wymiarach (110x160mm, 220x160mm oraz 220x320mm), a także, co ważne, spełniają standardy wszystkich firm kurierskich. Dzięki temu, że są bezbarwne, pozwalają na bezproblemową identyfikację odbiorcy. Dodatkowo nasza firma oferuje niezbędną pomoc przy wyborze odpowiedniego produktu.

Koperty standardowe

Szeroki wybór naszego asortymentu pozwala na idealne dopasowanie wymiarów do wielkości przesyłki. Ich wielkości osiągają od 250x353mm do 280x400mm. Występują w wersji z tz okienkiem, a te w kolorze brązowym posiadają również rozszerzane boki. Wysyłka faktur oraz innych dokumentów sprawdzi się najlepiej w tych papierowych przenośnikach.

KOPERTY 

(30 produktów w kategorii)
na stronę
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.