Kolorowe torby papierowe

Kolorowe torby papierowe będą ekologcznym i estetycznym opakowaniem. Jeżeli cenisz środowisko i Twoja firma jest pro-ekologiczna - powinieneś używać właśnie takich toreb. Można je wykorzystać jako torby zakupowe, torby na upominki oraz opakowania na materiały reklamowe. Kolory naszych toreb papierowych:

  • -zielona torba papierowa
  • -czerwona torba papierowa
  • -czarna torba papierowa
  • -niebieska torba papierowa

W Kraften.pl oferujemy kolorowe torby papierowe w następujących wymiarach:

  • -24/10/32
  • -30/17/34
  • -30/17/44

Nasi wyspecjalizowani pracownicy z chęcia pomogą w odpowiednim doborze wymiaru opakowania. 

Wszystkie kolorowe torby zostały wyprodukowane z papieru z recyklingu 90g i posiadają skręcaną rączkę papierową. Po zużyciu nadają się do dalszego odzysku. 

Kolorowe torby papierowe dostępne w Kraften.pl to idealne rozwiązanie dla osób i firm ceniących ekologiczne opakowania. Nasze torebki papierowe kolorowe świetnie sprawdzą się jako torby zakupowe, torby na upominki oraz opakowania na materiały reklamowe. Każda torba papierowa kolorowa wykonana jest z recyklingowanego papieru, co czyni je nie tylko estetycznymi, ale i przyjaznymi dla środowiska. Wybierając nasze torby kolorowe, inwestujesz w jakość i ekologiczne rozwiązania.

TORBY PAPIEROWE KOLOROWE 

(13 produktów w kategorii)
Znajdź pudełko

Szukaj

Upoluj oferty specjalne

Wpisz poniżej Twój adres e-mail i upoluj niespotykane oferty specjalne

.

Opinie i komentarze

ok

bardzo dobra zaklejarka do kartonów, służy już długi czas, ułatwia pracę

Dagmara T 2018-08-02
Zaklejarka do kartonów Low Noise
Program Ochrony Kupujących, który zapewnia PayU, możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od zakupu.